پیگتل 1/5 متری multi mode simplex Om2 sc

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • وضعیت محصول:استعلام از کارشناس فروش
  • گارانتی اصالت و سلامت کالا

تومان18.000

  • ارسال همه محصولات به آدرس معین شده
  • سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
     

گفتگو با کارشناسان

استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

توضیحات
ویژگی های محصول

:SC Simplex- Multimode ویژگی‌های پیگتیل فیبرنوری

  • Multimode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتل 1/5 متری multi mode simplex Om2 sc”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنما
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت