فروخته شده

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR

ناموجود

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • وضعیت محصول:استعلام از کارشناس فروش
  • گارانتی اصالت و سلامت کالا
  • ارسال همه محصولات به آدرس معین شده
  • سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
     

گفتگو با کارشناسان

استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

توضیحات
ویژگی های محصول
ویژگی‌های ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR:

  • طول موج: nm1550
  • نوع فیبر: SMF
  • نوع کانکتور: LC
  • نوع ماژول: SFP
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنما
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت