ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • وضعیت محصول:استعلام از کارشناس فروش
  • گارانتی اصالت و سلامت کالا

تومان2.200.000

  • ارسال همه محصولات به آدرس معین شده
  • سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
     

گفتگو با کارشناسان

استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

توضیحات
ویژگی های محصول
ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR:

  • قابلیت انتقال اطلاعات تا متراژ: 10 کیلومتر
  • سرعت انتقال اطلاعات: 10.3Gbps
  • مناسب برای اتصال یه فیبر های نوری از نوع: single Mode
  • نوع کانکتور: Dual SC/PC

بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR در بازار تجهیزات شبکه برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode مناسب می‌باشد.این ماژول برای مسافت های بسیار طولانی تا مقدار 10 کیلومتر را پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور Dual SC/PC بهره می‌برد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR با سرعت بالای 10 گیگابایت توانایی انتقال اطلاعات را دارد. این محصول قابل استفاده برای کابل های SMF می باشد.این کابل ها با اندازه هسته 62.5 میکرون توانایی انتقال اطلاعاتشان تا 50 برابربیشتر از کابل های MMF است، به همین دلیل از آن ها در موقعیتی که فاصله طولانی تر باشد مود استفاده قرار می گیرد.

طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 1310nm می‌باشد.توان قدرت نوری این ماژول برابر با 10dB است.قدرت انتقال و حساسیت دریافت برای این ماژول به ترتیب برابر با -6~-1dBm و  15dBm- می‌باشد.مصرف برق در ماژول X2-10GB-LR بسیار کاهش پیدا کرده بطوریکه در این مدل برابر  4 وات می باشد. دمای آسایش و عملیاتی در این ماژول 0 تا 70 درجه سانتی گراد است.این ماژول دارای استاندارد CE, FCC, TUV, UL, RoHS, ISO9000:2001 می باشد.یک امکان ویژه که ماژول ها به کاربران می‌دهد این است که درگاه رابط ماژول میتواند نسبت به نوع گیرنده، تجهیز شود. ماژول های +SFP فرم کوچک و پیشرفته از تجهیزات انتقال دیتا می‌باشد.اگر میخواهید از سرعت بیشتر و رفاه حال خوشابند برخوردار شوید و از زحمت های نصب انواع نرم افزار و سخت افزار های اضافی دور بمانید، بی شک گزینه استفاده از ماژول ذر بستر شبکه شما نسبت به نسل قدیمی رابط های ثابت یا اتصالات ماژولار، یک انتخاب ایده آل می‌باشد. درکل این ماژول میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه، همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنما
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت