ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • وضعیت محصول:استعلام از کارشناس فروش
  • گارانتی اصالت و سلامت کالا

تومان450.000

  • ارسال همه محصولات به آدرس معین شده
  • سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
     

گفتگو با کارشناسان

استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

توضیحات
ویژگی های محصول
ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR:

  • طول موج: nm850
  • نوع فیبر: MMF
  • نوع کانکتور:  Duplex LC
  • نوع ماژول: SFP

بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR در بازار تجهیزات شبکه از نوع SFP+ transceiver module می‌باشد و برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode مناسب است.این ماژول برای مسافت های کوتاه تا مقدار 300 متر را با سرعت خیلی خوبی پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور LC/PC بهره می‌برد.از دیگر ویژگی های خوب این محصول خوش ساخت میتوان به قابلیت مدیریت دیجیتال نوری برای شناخت سریع اشاره کرد.این ماژول در محیط هایی که دمای بالایی دارند، می تواند بالاترین عملکرد خود را نشان دهد.از این ماژول برای انتقال دادن سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری به کار می رود، این ماژول ها  برای انتقال سریع داده ها استفاده می شوند و جایگزین کابل های شبکه شده اند زیرا دارای سرعت زیادی هستند. این ماژول کارایی خیلی زیادی دارد و برای استفاده از آن نیاز به لوازم جانبی ندارید و تنها با کمک آن می توانید در کم ترین زمان ممکن داده و اطلاعات خود را از سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری تغییر بدهید.

یکی از مزایای مهم این ماژول این است که بدون ایجاد هیچ گونه خللی می توان هنگام کار آن را جا به جا کرد و به پورت متصل نمود.طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 850nm می‌باشد.

این نوع ماژول نوری برخی از رابط ها را مانند: SSON، کانال نوری، GIGABIT  ETHERNET و دیگر استاندارد های ارتباطی را پشتیبانی می کند.

درکل این ماژول میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه، همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنما
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت